Jaki makijaż jest w tym sezonie najmodniejszy oraz jakich kosmetyków używać, by nasza cera wyglądała na zdrową i delikatną?

Jessica Mercedes

 

Już jakiś czas temu wzięłam udział w kampanii kosmetyków ARTDECO. Uwielbiam świetną jakość ich kosmetyków, a w tym sezonie połączyliśmy siły i wspólnie promujemy Minimal Make-up. To właśnie podkładu ARTDECO Nude Foundation używam do przygotowania najmodniejszego makijażu w tym sezonie – MAKE UP NO MAKE UP.

 

ArtDeco_Klaudia_Nieboj_19

Królował on na wybiegach takich domów mody jak Chloe, Stella McCartney czy Rodarte i stał się świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które nie lubią nosić tony makijażu. Najważniejsze jest posiadanie dobrej jakości pudru, korektora i podkładu.

ArtDeco_Klaudia_Nieboj_27-2

Z pomocą przychodzi ARTDECO, które ostatnio wprowadziło zupełnie nowy podkład Nude Foundation, lekki i delikatny, dzięki czemu skóra wygląda na świeżą i zdrową. Bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy, ma delikatną konsystencję, ale tuszuje nasze niedoskonałości i co najważniejsze trzyma się cały dzień 🙂

 

artdeco_blogerki_1200x900_2_v1b

Pamiętaj również o korektorze pod oczy, do minimalistycznego makijażu świetnie się sprawdza korektor ARTDECO Perfect Teint. Rzęsy muśnij tuszem ARTDECO All in One , a na kości policzkowe zaaplikuj róż Blusher nr 34, który pięknie je podkreśli.

 

Jeśli nie chcesz, nie rób nic z ustami zostawiając je naturalne lub wybierz delikatną pomadkę Color Lip Shine nr 76, którą w tym sezonie proponuje ARTDECO – jest naprawdę świetna i dobra na każdą okazję!

minimal_KV_563_jess

Sami widzicie, że minimal make-up nie jest taki trudny w przygotowaniu, szczególnie jeśli mamy dobrej jakości kosmetyki. Gdzie jest znaleźć? Wystarczy wejść na www.douglas.pl i wybrać to co Was interesuje. Co więcej, ARTDECO organizuje program ambasadorski ARTDECO Minimal Make-up. W ramach programu macie szansę przetestować kosmetyki ARTDECO oraz wygrać podkład Nude Foundation. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: www.artdecopolska.pl