L1240059

Odkąd tylko pamiętam starałam się zwracać uwagę na to co jem i jakich kosmetyków używam, szczególnie, że mam bardzo wrażliwą skórę skłonną do różnego rodzaju zmian. Najważniejszy był dla mnie przede wszystkim skład każdego z produktów – zależy mi na naturalnych, sprawdzonych i świetnie działających składnikach.

Już od pewnego czasu rozkochałam się w peelingach (w szczególności kawowych), które przywracają mojej skórze blask i nadają jej pięknego kolorytu. Marka BodyBoom to mój absolutny faworyt – nie dość, że po użyciu ich peelingu czuję idealnie, to dodatkowo użyte przez nich składniki zwalczają rozstępy i cellulit (czy problemami, z którymi od zawsze musimy się mierzyć). Zazwyczaj kupowałam opakowania 200g, które okazywały się niesamowicie wydajne, jednak tym razem specjalnie dla Douglas, BodyBoom przygotował dla nas mniejsze (100g), równie wydajne peelingi za 29 zł!

Wybierając ich produkt stawiamy głównie na JAKOŚĆ (naturalne, unikalne składniki z całego świata), ale nie możemy też zapomnieć o jego cudownym zapachu, czy fakcie, że nie jest on testowany na zwierzętach.

Zatem biegnijcie do Douglas jak najszybciej i sprawcie sobie idealny prezent na lato!

Jeśli chcecie poznać też inne produkty BodyBoom, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę internetową bodyboom.pl

Lubicie ich peelingi?L1240050 L1240065 L1240045 L1240069