2

Mieliście już okazję zobaczyć nową kampanię marki Orsay? Jestem szczęśliwa, że mogę Was poinformować o wejściu do sprzedaży nowej kolekcji, którą miałam możliwość zaprojektować wspólnie z Karenem Amirhaninem, głównym projektantem Orsay.  Nie tylko miałam możliwość zaprojektowania kolekcji, ale także byłam dyrektorką artystyczną kampanii, w której fotografem był Łukasz Pukowiec.

W nowej kolekcji uda Wam się zobaczyć ubrania, które mieszają style western i boho. Do moich ulubionych rzeczy zdecydowanie należy czarna sukienka, którą można wystylizować na dużo sposobów. Ja w kampanii ubrałam je z wysokimi brązowymi kozakami (zdjęcie zobaczycie poniżej!). Mogę Wam obiecać, że będziecie ją nosić na wiele okazji 🙂

Waszą uwagę zwróci pewnie ciemna sukienka we wzory, którą uwielbiam przez przyciągające wzrok rękawy związane sznurkiem. Lubię ją przełamywać ciężkimi elementami, jak na przykład glanami i dużą ilością biżuterii na dłoniach. W kampanii założyłam do niej dodatkowo torebkę z metalowym ozdobnym kółkiem.

1

Mam dla Was małą niespodziankę! Na stronie orsay możecie wygrać weekend w Mediolanie. Więcej informacji znajdziecie -> tutaj.

Zadanie jest proste, musicie odpowiedzieć tylko na jedno pytanie! Trzymam kciuki 🙂

3

4