JamieBochertVice600

 

Kolejną modelką, która trafiła do naszego cotygodniowego zestawienia jest Jamie Bochert. Urodzona w 1983 roku, przez wielu kojarzona też jako piosenkarka, której repertuar często porównywany był do Patti Smith.

Jamie nie interesował modeling, skupiała się głównie na muzyce dorabiając jako kelnerka w jednej z restauracji w Los Angeles. To tam w 2002 roku została dostrzeżona przez swojego przyszłego agenta.

 

 

BeFunky Collage2323232323

 

Jej początki to przede wszystkim pokaz Ann Demeulemeester w Paryżu, kiedy to wszyscy zachwycali się jej niepostykaną, androgyniczną urodą. To zapoczątkowało lawinę propozycji – w tym samym roku trafiła na okładkę I-D i rozpoczęła współpracę z takimi domami mody jak: Diane von Furstenberg, Missoni, Pucci, Roberto Cavalli, Jean Paul Gaultier, Viktor & Rolf, Christian Lacroix oraz Givenchy, która jest ich ulubienicą.

 

img-104124110-0001

 

Pomimo świetnych sezonów i nabierającej tempa kariery, w 2004 modelka ogłosiła, że wraca do muzyki. Dla wielu było to szokujące posunięcie, ale całe szczęście 4 lata później Jamie wróciła do pracy podpisując kontrakt z jedną z najlepszych agencji Elite Model Management. Projektanci na nowo odkryli jej potencjał, co zaowocowało kampaniami dla Dolce & Gabbana, Furla, Gucci, Lanvin oraz Marc Jacobs, a także współpracą z najlepszymi magazynami o modzie:  Numéro, Vogue, I-D, czy W Magazine.

 

 

Poniżej znajdziecie zdjęcia z pokazów i kampanii z jej udziałem.

 

Lubicie ją?

 

 

 

 

SESJE ZDJĘCIOWE

 

jamieforanother2

Jamie-Bochert-Tom-Munro1

jamie_bochert-laetitia_negre-zoo-03

BeFunky Collage34343443343434

BeFunky Collage454454554

BeFunky Collage2332232323

BeFunky Collage333434344343

BeFunky Collage232323232332

BeFunky Collage334343343434

BeFunky Collage43343434

BeFunky Collage34343434

BeFunky Collag4334e

BeFunky 232323

322323

OKŁADKI

 

BeFunky Collage33334344

BeFunky Collage34334222

BeFunky Collage2323232332

BeFunky Collage3443343434

BeFunky Collage34343343443

BeFunky Collagewewwe22

STREET STYLE

 

BeFunky Collage2222

BeFunky Collage343434

BeFunky Collage2323323233

Katlin-Aas-Jamie-Bochert-MJJ_7337-2-700x467

street-style-intarsia-sweaters-05

POKAZY

 

BeFunky Collage0

BeFunky Collage121112

BeFunky Collage233232233

BeFunky Collage3434433434

BeFunky Collage23232322323

BeFunky Collage23232323233

BeFunky Collage343434343334

BeFunky Collagewe1111111