Mało kto pamięta, ale kilka sezonów temu po raz pierwszy na wybiegu pojawiła się wówczas nieznana nam Cara Delevigne. Jednak od tego momentu jej nazwisko nie znikało z największych portali modowych, czy najbardziej poczytnych magazynów. Dlaczego? Nie tylko ze względu na wyjątkową urodę, czy świetne warunki – głównie z powodu charakterystycznych brwi, które stały się od tego czasu absolutnym hitem.

Firmy kosmetyczne zaczęły produkować niezliczone ilości preparatów, które pozwalają nam na pielęgnację i ich wyeksponowanie, nadając naszej twarzy wyjątkowego charakteru.

L’Oreal Paris przygotowało świetny instruktaż jak dbać o nasze brwi w zależności od kształtu twarzy, czy ich rodzaju. Dodatkowo dobrane zostały do tego odpowiednie produkty, które pomogą nam uzyskać pożądany efekt – 6 kosmetyków odpowiedzią na 6 problemów z naszymi brwiami!

1. Przerzedzone brwi

Za pomocą BROW ARTIST MAKER, to innowacyjna formuła zmieniająca kremową konsystencję w kremową. Wystarczy, że kredką nadasz im gęstość, a włoski przeczeszesz delikatnym pędzlem kabuki.

FP8C2812 copy

2. Przerzedzone i niezdyscyplinowane brwi

BROW ARTIST PLUMPER, podkreśli nasze brwi i nada naszym rysom charakteru. To proste! Nadajemy kolor i modelujemy brwi za pomocą maskary.

FP8C2795 copy

3. Mało wyraziste brwi

W tym przypadku musimy postawić na inny produkt – BROW ARTIST DESIGNER. Dzięki niemu osiągniemy efekt klasycznego podkreślenia brwi! Za pomocą miękkiej kredki nadamy im koloru i je zagęścimy, natomiast precyzyjna szczoteczka układa włoski i wyczesuje nadmiar produktu.

FP8C2800 copy

4. Mało wyraziste brwi, niezdyscyplinowane brwi

W tym przypadku z pomocą przychodzi BROW ARTIST SHAPER – dzięki kredce nadamy naszym włoskom koloru, a grzebykiem nadamy im charakteru. A za pomocą wosku utrwalimy pożądany efekt!

FP8C2806 copy

5. Mało wyraziste, niezdyscyplinowane i przerzedzone brwi

Kiedy nasze brwi wydają nam się nie okiełznania, możemy liczyć na coś naprawdę wyjątkowego. BROW ARTIST GENIUS to jedna z nowości, którą L’Oreal wprowadził ostatnio – mówimy tutaj o wielozadaniowej paletce, która nada pożądanego charakteru. Za pomocą wosku wykreujemy idealny kształt, gęstość osiągniemy za pomocą pudru, a wypełnienie za pomocą specjalnej szczoteczki.

FP8C2825 copy

Innym produktem, który pomoże nam w tym przypadku jest BROW ARTIST SCULPT, który pozwoli nam na uzyskanie wielu efektów bez ograniczeń!
Za pomocą specjalnej końcówki nadamy naszym brwiom koloru i kształtu, a szczoteczka pozwoli nam je wystylizować.

Który z problemów dotyczy Waszych brwi?


FP8C2846 copyFP8C2818 copyFP8C2837 copyFP8C2848 copy FP8C2803 copy