dzien I-2

Kojarzycie sklepy kosmetyczne Kontigo? Nie? To koniecznie musicie je poznać! Jestem pewna, że będziecie zachwycone tak samo jak ja!

Już przy pierwszej wizycie poczujesz się jak w domu, dzięki sympatycznej i wyjątkowej obsłudze. Zaskoczy Cię energetyczny wystrój, który jak się później dowiedziałam symbolizuje naturalność, a także odnosi się do piękna kobiety. Sklepy Kontigo to polski koncept, który powstał z myślą o nas, czyli o wszystkich Polkach!

dzien I-7

Jaka jest ich oferta? Szeroka gama produktów do makijażu, pielęgnacji ciała oraz włosów, a także zapachy i akcesoria – wszystko najwyższej jakości, co możemy sprawdzić w specjalnej strefie testowania produktów. Jest to wygodne i higieniczne miejsce, w którym możesz przetestować każdy z produktów. Znajdziesz tam wygodny fotel, miejsce na Twoją torebkę, naturalne oświetlenie oraz jednorazowe aplikatory, abyś mogła higienicznie przetestować każdy z kosmetyków. Tego jeszcze nie było! 🙂 Wśród całego asortymentu wyróżniają się również trzy nowe, polskie marki makijażowe: MOIA (kosmetyki do twarzy dopasowane do cery Polek), MOOV (duży wybór kolorowych produktów do ust i paznokci) oraz Mystik Warsaw (produkty do oczu) – fajnie, że nasza stolica została doceniona. Zachwycił mnie także najnowszy hit BIOLOVE, czyli polskie kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała o pięknych zapachach. Wszystkie wypróbujecie tylko w sklepach Kontigo.

Jednak największe wrażenie zrobili na mnie pracownicy – świetnie wyszkoleni przez mojego ulubionego makijażystę HARRY J.( >www.facebook.com/harryjmakeup < ), który jest oficjalnym kreatorem makijażu Kontigo. Pod jego okiem powstały również autorskie pędzle Kontigo.

dzien2-10

Ceny w Kontigo naprawdę przyciągają, ponieważ za perfekcyjny makijaż dzienny zapłacimy 20 zł, a gdy planujemy jakieś wielkie wyjście i potrzebujemy makeup’u wieczorowego, zapłacimy za niego 30 zł. Kontigo to również świetne promocje – przez cały październik marka obchodzi swoje urodziny pod hasłem: PAMIĘTASZ NASZ PIERWSZY RAZ?, gdzie codziennie rozdawane są prezenty, a także rabaty do 50% na wybrane produkty do makijażu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Kontigo polubcie ich na facebooku www.facebook.com/kontigo i odwiedźcie stronę www.kontigo.com.pl.

dzien I-3

dzien I-21

dzien2-8

dzien2-9

dzien2-13

dzien2-18

dzien2-26

dzien2-79

dzien2-113

dzien2-116