Od 2 tygodni używam nowego w mojej kosmetyczce serum Advanced Génifique od Lancôme. Stosuję go rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Serum aplikuję bezpośrednio na twarz dzięki łatwej w użyciu pipecie. Następnie po wchłonięciu się preparatu nawilżam skórę kremem. Mam już 25 lat ( ale ten czas leci ) i od jakiegoś czasu uwielbiam testować nowinki pielęgnacyjne. Nie tylko dbam o siebie dzięki odpowiedniej diecie (duuużo świeżych soków z warzyw), czy ćwiczeniom (uwielbiam jogę!), ale i dzięki pielęgnacji skóry. Już po 14 dniach stosowania produktu zaczęłam obserwować różnice w wyglądzie skóry twarzy: blask, gładkość i redukcja drobnych zmarszczek.

Sekretem formuły serum są frakcje probiotyczne znajdujące się w każdej kropli Advanced Génifique. Jak potwierdzają badania naukowe frakcje probiotyczne stymulują naturalną odporność skóry, wzmacnia funkcje bariery skóry i poprawiają jej nawilżenie. Specjalna formuła sprawia, że serum dostarcza składniki aktywne bezpośrednio do skóry, dzięki zawartości bardzo małych cząsteczek przenikających do głębszych warstw i przenoszących składniki aktywne w wysokich stężeniach.

Opatentowana formuła redukuje widoczność drobnych zmarszczek, poprawia wygląd cery oraz sprawia, że skóra promienieje młodzieńczym blaskiem. Idealne dla każdej kobiety bez względu na wiek czy typ cery. Advanced Génifique zawiera substancje nawilżające (kwas hialuronowy i ceramidy), pomagające przywrócić skórze właściwy poziom nawilżenia.

Mam dla Was kilka tricków od Lancôme, jak stosować Advanced Génifique:

  1.  Aby pobudzić blask skóry, stosuj rano i wieczorem, jako pierwszy krok w codziennym rytuale pielęgnacyjnym.
  2. Dla błyskawicznego efektu promiennego wyglądu cery, w dowolnej chwili w ciągu dnia wklep serum w podbródek, policzki i czoło.

 

 Zapraszam Was do wspólnego testowania i pozostawiania opinii na douglas.pl. Tylko teraz robiąc zakupy na douglas.pl za min. 159 zł otrzymacie miniaturę serum. Testujcie i opiniujcie, a otrzymacie rabat -20% na kolejny zakup produktów do pielęgnacji marki Lancôme.

www.douglas.pl/OdbierzPrezentLancome

  13FE5806-D6DF-44B3-A7EF-C7740B68C82A (1)

95E2C622-B410-4782-AECD-05786933E7B0

A5DADF06-D871-4C1A-9D3D-A4FE2DA03C2D

unnamed-3 unnamed-4 unnamed-6 unnamed-8