Kochamy robić zakupy, a miejsc, w których znajdziemy wyjątkowe ubrania czy dodatki w ostatnich latach jest coraz więcej. To właśnie wynajdywanie perełek jest naszym ulubionym zajęciem, a fakt, że nosimy coś unikatowego jest dla nas niezwykle inspirujące.

 

Zdecydowanie jednym z takich miejsc jest TK Maxx – – pod jednym dachem znajdziesz tysiące produktów od marek i projektantów rozpoznawalnych na całym świecie! Niezależnie od tego jaki masz styl, tu bez trudu ubierzesz się od stóp do głów.

 

Dlaczego warto robić zakupy w TK Maxx?

 

Przede wszystkim CENA! Nie raz znajdowaliśmy ubrania od projektantów, których cena była nawet do 60% niższa od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Warto też dodać, że nowy asortyment pojawia się aż kilka razy w tygodniu, a niektóre produkty trafiają na półki sklepowe jako pojedyncze egzemplarze. Dlatego, jeśli traficie na coś unikatowego w TK Maxx, lepiej zabierzcie to ze sobą, bo po chwili możecie już tego nie znaleźć!

 

Pamiętajcie jednak, że TK Maxx jest ogromny, posiada aż 6 różnych działów (moda damska, męska, akcesoria, obuwie, produkty dla  domu i produkty dla dzieci), dlatego mamy dla Was kilka wskazówek jak robić tam zakupy i przede wszystkim się nie zgubić!

 

Bądź otwarty – – stań się prawdziwym poszukiwaczem, gotowym na znalezienie wyjątkowych produktów w ekstremalnie niskich cenach!

 

Przygotuj się do zakupów – weź do ręki koszyk i wrzucaj produkty, które Cię zainteresują -– po chwili mogą zniknąć!

 

Łowienie perełek  w działach modowych produkty rozmieszczone są według kategorii, np. sukienki znajdziecie w jednym miejscu, spodnie w innym, a kurtki w jeszcze innym. Wszystko pogrupowane zostało także rozmiarami. W pozostałych działach produkty również zostały rozmieszczone według kategorii (na przykład akcesoria kuchenne czy łazienkowe), co znacznie ułatwia zakupy.

 

Masz tylko chwilę? – jeśli wiesz czego dokładnie szukasz, udaj się od razu do konkretnego działu!

 

Odwiedzaj często – nowy asortyment pojawia się dwa kilka razy w tygodniu, więc zawsze masz szansę na znalezienie prawdziwych skarbów! Swój najbliższy sklep bez trudu znajdziesz korzystając z wyszukiwarki: http://tkmaxx.pl/znajdz-sklep

 

Bądź czujny  w sklepie nie ma magazynów, więc jeśli znajdziesz coś wyjątkowego lepiej od razu zdecyduj się na zakup!

 

Jak sami widzicie, TK Maxx to wprost idealne miejsce do robienia łatwych i przyjemnych zakupów! Oferuje bogaty wybór – od ubrań, butów, dodatków i akcesoriów po produkty dla dzieci i do domu. A to wszystko do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!

 

Lubicie robić tam zakupy?

 


Q85A5784 copy
Q85A5815 copy Q85A5806 copy Q85A5818 copy Q85A5850 copy Q85A5810 copy Q85A5819 copy Q85A5812 copy Q85A5826 copy