tumblr_ow4dkaHENU1vhstm6o1_1280
Doczekaliśmy się momentu, w którym wybór najważniejszych newsów tygodnia czy najciekawszych pokazów jest bardzo trudnym zadaniem. New York Fashion Week zaczął się dosłownie chwile temu, stąd też wszystkie marki high fashion zaczęły ogłaszać swoje najnowsze współprace, kolekcje etc. – to idealny moment, żeby pochwalić się swoimi osiągnięciami!
tumblr_ovyffskuj91vhstm6o1_1280
1. Marka Fenty Beauty, której założycielka jest Rihanna osiągnęła już ogromny sukces, szczególnie jeśli przeczytacie recenzje cenionych makijażystów. Poniżej zdjęcia z premiery jej najnowszej linii kosmetyków!

rihanna-fenty-beauty-launch-details-homepage22513_MODELFeatured-Video-rihanna223462. Sportowa marka Undefeated ogłosiła współpracę z prawdziwym gigantem – NIKE. Pierwsze projekty możemy zobaczyć już teraz, od koszulek po klasyczne już Nike Air Max 97.

BeFunky Collage
3. Kaia Gerber (córka supermodelki lat 90, Cindy Crawford) po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu podczas New York Fashion Week w pokazie Alexander Wang. Nie mogliśmy oderwać od niej wzroku, wyglądała zjawiskowo! 123
4. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pokazali Wam także kilku zdjęć street style z ostatniego FW w Nowym Jorku! Tegoroczne stylizacje przyprawiły nas o modowy zawrót głowy .
12333
5. Jedna z naszych ulubionych marek (Gosia Rrubchinskiy), która łączy w sobie elementy high fashion i streetwear tym razem ogłosiła kolejna kolaborację – z jednym z najbardziej kultowych zespołów muzyki alternatywnej lat 90, Mumiy Troll. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia prezentujące najnowszą kapsułową kolekcję.123iuuu