Trzeba przyznać, że najnowsza kampania wiosna-lato 2015 marki Tous wzrusza, intryguje i momentami bawi. Choć to już druga edycja Czułych Historii Tous, to opowieści o miłości pokazywane w kampaniach są tak nieszablonowe, że ich twórcom można pogratulować.

Tym razem bohaterami najnowszej prezentacji marki są członkowie rodziny (każdej, historia jest przecież uniwersalna), którzy każdego dnia mają tylko 15 min dziennie na spędzenie wspólnych chwil. Ten krótki czas jest dla nich najważniejszy i próbują go maksymalnie wykorzystać. To historia prawdziwej miłości, której siła jest nie do przezwyciężenia. Tak jak to było w przypadku poprzedniej edycji producentką klipu została Maria Sosa, natomiast za zdjęcia do kampanii odpowiada Nacho Alegre. Poruszyła Was opowieść Tous?

TenderStories2_TOUS_1 TenderStories2_TOUS_5 TenderStories2_TOUS_2 TenderStories2_TOUS_3 TenderStories2_TOUS_4 TenderStories2_TOUS_6 tous dzien matki Tous_Eyewear_4110_CMYK-press small Tous_Trendy 2_3426_CMYK_press small Tous_watch_3648_CMYK-press small